İstanbul Stor ve Zebra perde imalatçıları

Stor Perde

Günümüz perde modellerinde en çok tercih edilen seçenekler arasında Stor ve Zebra perde modelleri yer alıyor. Evini yeniden düzenlemek isteyen veya yeni bir eve geçmek isteyenler doğru perde seçimine giriyorlar. Burada önemli olan ise ihtiyaca yönelik bir seçimdir.

Hangi imalatçının ne kadar güvenilir olduğunu bilmeyen vatandaşlar işini iyi yapan ve işinin ehli firmaları tercih etmek istiyorlar. Burada ise sektörde yıllardır aktif olarak hizmet veren Kervan Perde ön plana çıkıyor. Öncelikle ihtiyacınızı belirleyebilmek adına ürünlere bir göz atalım.

Stor Perde nedir?

Stor perde, farklı kumaşlardan üretilebilir. Işık geçirmeyen karartma kumaştan, tül, ışıklı olan tarafı gösteren screen, polyester, pamuk, akrilik gibi zengin ürün çeşidi bulunmaktadır. Stor perde ev, ofis ve yazlıklar için en ideal perde türüdür. Stor perde zincirli, yaylı ya da motorlu mekanizma ile kumanda edilebilir. Stor perde ev kullanıcıları boncuklu, işlemeli ve oymalı modelleri opsiyonel olarak tercih edebilir.”

Daha detaylı bir bilgi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Stor Perde

Peki Zebra Perde nedir?

“Zebra perde, stor perde sistemi gibi çalışmaktadır. Zebra perdenin tül ve kalın kumaş şeklinde dokunmuş olması perdenin özelliğidir. Bu sayede hem tül, hem kalın örtücü perde işlemi görür. Mekanizması zincir kumanda ile kontrol edilmektedir. Zebra perdeler evinize veya ofisinize uygun özel ölçülerde hazırlanmaktadır.”

Zebra Perde

İstanbul’da Stor ve Zebra Perde imalatçıları

İhtiyacınızı belirledikten sonra geriye güvenilir bir firma kalıyor. 2007 yılından beri müşteri memnuniyetini ön planda tutan Kervan Perde, Butik Üretim’ ‘Sıfır Hata’ prensibiyle girmiş ve yapmış olduğu kaliteli üretimle sektörde hak ettiği yeri büyük bir başarıyla almıştır. İmal ettiği ürünler arasında stor, zebra, plise ve yıkanabilir dikey tül perde modelleri de bulunmaktadır.

Kararınızı verdiniz ve fiyat konusunda teklif almak istiyorsanız bizlere hemen aşağıdaki bilgiler üzerinden ulaşabilirsiniz.

Adres: Kazım Karabekir Mahallesi 2. Sokak No 2/A Bağcılar – İST.

Telefon: 0212 438 21 12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.