Boncuklu perde modelleri ve fiyatları

boncuklu-perde-modelleri

Perdeler mutfakta, salonda evin her neresinde olursa olsun en çok dikkat çeken dekorasyon parçalarıdır. Ne kadar modern ve güzel olursa o kadar da beğeni toplarlar. Her modelden karşınıza çıkabilecek bu dekorasyon parçasını sizlere bu yazımızda farklı bir modelini anlatacağız ve kaliteli bir işçilikle dikildiği takdirde çok güzel sonuçlar alabilir uzun seneler kullanabilirsiniz. Perdelerinizi nasıl model olursa olsun kesinlikle kaliteli ürünlerden ve kaliteli işçiliklerden yapılmasına dikkat ve özen gösterin. Bu sayede paranız da cebinize kalsın ve tekrar tekrar diktirmek zorunda kalmayın.

Gelelim boncuklu perde modellerine. Boncuklu perde modelleri günümüzde ev hanımları ve dekorasyon yapan kişilerce en çok tercih edilen modeller arasında yerini alıyor. Genelde stor perdelere boncuk takımı gerçekleşse de artık modern olarak storlarda da boncuk görmek mümkündür. Bu sebeple de herkesin aklında bir soru var boncuklar sağlam olur mu, temizliği nasıl olacak? Bunun gibi bütün soruları kafanızdan silin. Çünkü çok rağbet gören bir modelin kesinlikle her şeyi kolaydır. Perdelerinizde temizliği artık düşünmenize gerek yok. Çünkü hepsi çok basit işlemlerle temizlenebiliyor. Boncuklu perdeler de yine aynı şekilde kolaylıkla temizlenir ve yerinde çıkartmadan silebilirsiniz. Uzun ömürlü olur mu düşüncesine gelince… Bu modeller kesinlikle iyi bir işçilik ile yapıldığı takdirde tabi ki uzun seneler kullanılabilir. Sürekli düşen boncuklar sinirinizi bozsun istemiyorsanız iyi bir işçiliği olan perdecilere bunun yapımını vermeniz gerekir.

Bu modeller genelde stor perdelerde görülüyor. Ancak çok yakın bi zamanda bu model stor perdede görüşmeye başlandı. Öncelerde tül perdelerde de boncuk süsleme görmek mümkündü. Hala da isterseniz tüllerimin boncuklu olmasını istiyorum derseniz bunu imal etmek de mümkündür. Sadece stor perdelerde daha şık ve güzel bir görünümü oluyor bunu belirtelim. Storlardaki boncuk işlemeleri çok şık ve modern duruyor bu sebeple de günümüzde ev hanımları tarafından en çok tercih edilen modeller olmaya başladı. Renkli, çiçekli storlar bu boncuklar ile daha hareketleniyor ve güzel bir görünüm getiriyor. Bunun için spor bir dekorasyon yerine daha klasik bir dekorasyon teması tercih edebilirsiniz. Bu modeller daha çok klasik ev dekorasyonu ile uyumlu olacaklardır.

Boncuklu perdeler en çok nerelerde tercih edilir?

Boncuklu perdeler daha çok mutfak ve salonda aynı zamanda da yatak odasında tercih edilebilir. Ancak çocuk odasında tercih edilmesi pek uygun olmaz. Çünkü çocuklar için bu boncuklar tehlike arz edebileceği gibi aynı zamanda da çocuk odası dekorasyonuna uygun düşmez. Yine de mutfakta, salonda ve yatak odasında çok şık ve güzel duracağınız söylemekte fayda var. Evinizin her hangi bir yerine bu modellerden asabilirsiniz. Hatta balkon ve teras için de çok iyi bir seçim olacaktır. Özellikle desenli stor perdelere de tercih edilirse çok şık bir görünümün yanında modern bir görünüm de katmış olursunuz.

Fiyatları ne kadar?

Ürünün kalitesine, boyutuna ve modeline göre fiyatta değişiklikler olabilmektedir. Böyle durumlarda ise önce ölçüyü almak ve daha sonrasında müşterinin istediği özelliklere göre fiyat vermek daha makul olacaktır.

Bizlere aşağıdaki bilgiler üzerinden ulaşabilir ve fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz.

İletişim

  •  Adres: Kazım Karabekir Mahallesi 2. Sokak No 2/A Bağcılar – İST.
  •  Telefon: 0212 438 21
“Boncuklu perde modelleri ve fiyatları” için bir cevap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.