İstanbul perde fiyatları ve pazar araştırması

Yatak odası perde modelleri

Her yerde olduğu gibi ülkemizde de perde fiyatları değişiklik gösterebiliyor. Buna bağlı olarak da İstanbul perde fiyatları en çok merak edilen ve aranan konular arasında yer alıyor. İstanbul’da perde diktirmek isteyen herkes de bu konuyu merak ediyor. Bütün modellerde bu perde fiyatları değişiyor. Bütün semtlere göre de yine perde fiyatlarının değiştiğini söylemek mümkün. Perde dikimini gerçekleştirecek olan kişiler evinize kadar gelip camın ölçülerini sizin istediğiniz doğrultuda alıyor ve bir hafta on gün içerisinde yoğunluk durumuna göre dikimi gerçekleştirip size teslim ediyorlar. Ancak sizin oturduğunuz semtte çok pahalı olan bir perde başka bir semtte daha uygun fiyata dikilebiliyor. Bununla sıkça karşılaşmak mümkün. Çünkü yukarıda belirttiğimiz gibi İstanbul’da perde fiyatları semt olarak değişiklik gösterebiliyor. Bu yüzden de evinize yakın ya da sizin evinize gelerek ölçü alacak bir daha uyguna dikecek perdeci ile anlaşmanız daha mantıklı olacaktır.

Perdelerde fiyat belirlenirken camın metresine göre ve ürünün kalitesine göre de değişiklik olabilir. Çok iyi bir kalitede perde malzemesi tercih ederseniz metresini 40 ya da 50 liradan diktirebilirsiniz ya da orta kalitede tercih ederseniz yine 25 30 liradan perdenizi diktirmeniz mümkündür. Bu fiyatlar sadece genel olarak belirlenen fiyatlardır. Sizin tercih edeceğiniz kişiler bu fiyatların altında ya da üzerinde bir rakam çıkartabilir. Yukarıda belirttiğimiz gibi İstanbul’da perde fiyatları kaliteye göre değişiklik gösterebilir. Kullanılan malzeme çok farklı olabilir. İşçilik de kaliteli malzeme kadar önemli ve göz ardı edilmemesi gereken bir durumdur. Bu sebeple tercih edeceğiniz ürünlere ve işçilere dikkat etmelisiniz ve kullanıcı yorumlarını da dikkate almalısınız.

Bağcılar’da perde fiyatları

Genelde birçok semte göre uygunluk gösteren bağcılarda perde fiyatları da bazı mağazalarda değişiklik gösterebiliyor. Yine kaliteli ürünler kullanan ve iyi işçilik gösteren mağazalar biraz daha fiyatları yukarıda tutuyor ki bu uzun seneler kullanacağınız perdeniz için gayet makul fiyatlar olabilir. Ancak çok kalitesiz ve iyi işçilik ile üretilmeyen perdeler sadece kesenize zarar vermekten öteye geçmez. Bu sebeple tercih ettiğiniz malzemelerin kalitesine ve işçiliğine özen gösterin.  Kervan perde tam da bu şekilde özenli bir işçilik göstererek her kalitede malzemeden perdelerinizi özenle ortaya koyuyor. Siz de uzun seneler bozulmayan ve kötü olmayan perdelerinizi kullanmak kalıyor. Birçok semte göre de Kervan perde çok uygun fiyatta üretimi sizlere sunuyor. Bu fırsatları gözetmek ve yararlanmak için Kervan perdenin sitesindeki fiyatlara göz atabilir ve sizin için en uygun fiyattaki perdeyi alabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz gibi perde seçiminde kullanıcı yorumlarını da dikkate almakta fayda var. Bu sayede hangi perdenin daha kullanışlı olduğunu ve hangi semtte hangi perdeci daha iyi öğrenebilirsiniz. Kesenizi de düşünen biri olarak evinizin şık ve modern görünmesi sizin için daha önemli olmalı bunu unutmayın.

En ucuz kaliteli tül perde nereden alınır? adlı yazımızı okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.