Dikey tül perde modelleri ile yeni bir soluk zamanı

Yıkanabilir Dikey Zebra Tül modelleri

En son trendlerde yer alan perdelerden birisi de dikey tül perdeler oluyor. Çok şık ve modern görünümü ile dikey tül perdeler harika bir görünüm sağlıyor ve çoğu ev hanımının tercihini oluşturuyor. Dikey tül perde modellerini sizler için bu yazımızda bir bir anlattık. Bu modelde bir perde tercih edecekseniz dekorasyonu nasıl yapmalısınız bunu da bütün odalar için tek tek açıklayacağız. Dikey tül perde modelini tercih ederken sadece dekorasyonun rengine uyum sağlamasına özen göstermeniz yeterli olacaktır. Bu modelleri ister kısa isterseniz uzun olarak tercih edebilirsiniz. Yıkanması ve temizliği de çok basittir ve sizi uğraştırmaz. Dikey tül perde modelleri desenli ve sade olarak da karşımıza çıkabilir. Desenli modeller genelde salon ve mutfak için tercih edilirken yatak odası ve çocuk odası için sade renklerden oluşan modeller tercih ediliyor. Evinizin bütün yerlerinde ve odalarında bu modeli tercih edebilirsiniz. Çok güzel bir uyum sağlayacak modeldir aynı zamanda da çok şık ve modern bir görünüm kazandıracaktır. Modern bir görünüm isteyen herkesin tercih etmesi gereken bir perde modelidir.

Dikey tül perde modellerinde desen

Bu modellerde desen çok şık kullanılır. İşlemeli ve kabartmalı olarak desenleri görmek mümkün olduğu gibi resimli desenler ve çiçek desenler de görebilirsiniz. Evinizde mutfak ya da salonda çiçek desenli bir dekorasyon yaptıysanız çiçek desenli tercih edebilir ya da kabartmalı işlemeli desen de tercih edebilirsiniz. Sade renklerden oluşan modellerden de diktirebilirsiniz ancak çiçek desenli koltuklara ve dolaplara en güzel gidecek model desenli perdeler olacaktır. Güzel bir uyum ve hava sağlanacaktır. Çok modern bir görünümü de olacaktır. Camınızın büyüklüğüne göre uzun ya da kısa yaptırabilirsiniz. Ancak uzun olması daha şık görünmesini sağlar. Kısa perdeler daha spor kalabilir. Spor bir görünüm için kısa tercih edebilirsiniz.  Balkonlarda ve terasta da yine çiçeklere uyum sağlaması için kabartmalı desen ya da çiçek desen tercih edebilirsiniz. Bu seçim de güzel bir görünümün çıkmasını sağlayacaktır.

Dikey tül perde modellerinde sadelik

Bu modelleri aslında şık ve modern gösteren unsur sade ve desensiz olmasıdır. Şık bir görünüm ancak sade renklerden oluşan modeller tercih edilerek sağlanabilir. Aksi halde aynı etkiyi çok iyi yakalanmayabilir. Bu yüzden iyi bir görünüm sağlamak istiyorsanız sade renklerden canlı olanlarını tercih edebilirsiniz. Tabii ki dekorasyondaki uyuma da dikkat etmek gerekir. Bu sayede modern bir görünüme kavuşabilir ancak. Bu sade renkler pudra pembe ya da sade beyaz olarak tercih edilebilir. Krem ve bej rengi de yine çok tercih edilen renkler arasında yer alırken mavi renk de tercihlerinizin arasına konulabilir. Evinizdeki rengin uyumuna bağlı olarak istediğiniz rengi tercih edebilirsiniz. Bütünlüğü bozmadığınıza emin olun.

Dikey tül perde kullanıcı yorumları

Gerek tasarım gerekse kullanım kolaylığı nedeniyle oldukça fazla tercih edilmektedir. Salon, oturma grupları ve birçok alanda geniş kullanım alanına sahip olan bu ürün, oldukça fazla tercih edilmektedir. Kullanıcı yorumlarına göre ise en çok salonlarda tercih edilmektedir. Yine aynı şekilde kullanıcılardan alınan bilgilere göre kullanım alanları arasında en çok salonlar yer almaktadır. Sizler de bu ürün hakkında detaylı bilgi almak ve bizlere ulaşmak isterseniz aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Adres: Kazım Karabekir Mahallesi 2. Sokak No 2/A Bağcılar – İST.
Telefon: 0212 438 21

2018-2019 yeni perde modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.