Dikey PVC perde modellerine talep artıyor

Dikey PVC Perde

Perde sektörünün gelişmesiyle birlikte her geçen gün yeni yeni modeller gün yüzüne çıkmaya başladı. Son olarak da günümüzde çok fazla bilinmese de deneyenlerin oldukça memnun kaldığı ve birbirinden fazla modeliyle de göz dolduran dikey pvc perde modelleri yer alıyor.

Birçok alanda rahatlıkla kullanılan ve çok rahat bir şekilde dekore edilen Dikey PVC perdeler yeni dönemde oldukça tercih edileceğe benziyor.

Temizlik bakımından da oldukça kolay bir şekilde temizlenen bu ürün, Stor ya da zebra perdelerden geri kalmıyor.

Evlerin yanı sıra ofislerde de kullanılan bu ürün, müşteriler tarafından en çok olumlu yanıt alan ürünlerin başında yer alıyor.

Salonlarınızda da kullanabilir ve evinize farklı bir hava katabilirsiniz.

Dikey PVC perde modelleri nerelerde kullanılır?

Bu ürün en çok ofislerde kullanılsa da evlerde de çok tercih edilebilir. Özellikle mutfaklarda, çocuk odalarında veya salonlarda da tercih edilebilir. Işık alan evinizde güzel bir renk uyumuyla mükemmel bir ortam oluşturabilirsiniz.

Aynı şekilde ofislerde de özellikle beyaz alanlarda veya diğer açık renklerle uyumlu hale getirebilir ve ortamı mükemmel gösterebilirsiniz. Dekor açısından da oldukça uygundurlar.

Dikey PVC perdeler sektördeki yükselişini sürdürüyor

Son zamanlarda adından söz ettiren bu ürün grubu özellikle bu sene oldukça talep almaya başladı. Yaz sezonunun gelmesi ve evlerinde değişikliğe giderek büyük bir yenilik yapmak isteyenler yeni yeni perde modellerini araştırmaya başladı. Göze çarpan ürünler ise dikey pvc perde modelleri oldu.

Hem kolay temizlenebilir olması hem de fiyatı bakımından uygun olan bu ürün grubunu Kervan Perde üzerinden temin edebilirsiniz. Daha önce sektöre birçok yenilik katan Kervan Perde, dikey pvc perde modelleri ile de sizlere hizmet sunmaktadır.

İhtiyacınıza göre ürünler imal edilmektedir. Ev ve iş yerlerinin yanı sıra okullarda da bu ürünü kullanabilirsiniz. Renk, tasarım ve birçok farklılığı da ürünlere katabilirsiniz.

Hala tam olarak ihtiyacınız olan ürünün hangisi olduğunu bilmiyorsanız ve uzman birinden destek almayı düşünüyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  •  Adres: Kazım Karabekir Mahallesi 2. Sokak No 2/A Bağcılar – İST.
  •  Telefon: 0212 438 21 

Diğer ürünlerimizi de incelemek isterseniz;

Stor Perde ürünlerimiz için tıklayınız

Zebra Perde ürünlerimiz için tıklayınız

Jaluzi Perde ürünlerimiz için tıklayınız

Plise Perde ürünlerimiz için tıklayınız

Yıkanabilir Dikey Perdeler ise sektörde yeni çıkan ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürün modeli hakkında da bilgi almak isterseniz,

Perde sektöründe ‘Yıkanabilir Dikey Perde’ dönemi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.