Dikey PVC Perde Modelleri ve Fiyatları

Dikey PVC modelleri

Perde sektörünün gelişmesiyle birlikte günümüzde yeni modellerle de ortaya çıkmaya başlamıştır. Ofisler, evler veya başka yerler için birçok model bulunmaktadır. İhtiyacınız olan en güzel modeli seçerek ortama çok bir görüntü katabilirsiniz.

Dikey PVC perde modelleri ise günümüzde daha çok iş yerleri, okullar, diş kliniklerinde veya hastanelerde kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra evlerde de kullanılan ve çok beğenilen perde modellerinden biridir. Daha çok uzun camlarda oldukça şık bir görünüm sağlamaktadır. Birçok çeşidi bulunan PVC dikey perdelerin kumaş olanı evlerde kullanılırken alüminyum olanı ise iş yerlerinde tercih edilmektedir.

Dikey PVC Perde kullanım alanları

Evlerde kullanımı çok fazla olmasa da yavaş yavaş yaygınlaşmaya başlayan bu model en çok uzun pencerelerde tercih edilir. Bu da çocuk odaları için oldukça ideal bir görünüm sağlar. Çocuk odasının duvarına ve rengine göre seçeceğiniz tercih sonucunda odaya şık bir görünüm katabilirsiniz. Hem de yıpranması ve yırtılması oldukça zordur. Temizlenmesi de bir o kadar kolay olacağından ötürü çocuk odaları için vazgeçilmez olabilir.

Dikey PVC perde ile ofislerde çok bir şık dekor elde edebilirsiniz.

Bu ürünü aynı zamanda mutfakta da kullanabilirsiniz. Evde en çok vakit geçirilen yerlerin başında gelen mutfaklarda kullanılabilir. Yine aynı şekilde temizlenmesi bir o kadar kolay olabileceğinden ötürü mutfaklar vazgeçilmez olabilir. Aynı zamanda mutfak dolaplarınızın rengi, beyaz eşyaların rengi ve halıya göre oranla çok güzel dekore edilebilir.  Uyum konusunda ise biraz zıt renkler tercih edilirse çok güzel bir dekor gerçekleştirilebilir.

Salonlarınızda da kullanabilir ve evinize farklı bir hava katabilirsiniz.

Salonlarda kullanımı pek yayın olmasa da güzel bir uyum ile mobilyalarla çok güzel dekore edilebilir.

En çok kullanım alanları arasında diş hekimlikleri yer alır. Beyaz dikey pvc perde modeli tam olarak diş hekimliklerine uygun olabilmektedir. Kolay açılıp kapanabilen renk olarak da oldukça şık duran bu model, en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Bunların yanı sıra okullarda veya iş yerlerinde de kullanabilirsiniz. Güneş ışıklarını kesmek amacıyla kullanacağınız bu ürün iş yerinde tam da aradığınız bir ürün olabilir. Toplantı odalarında veya ofislerde kullanabilirsiniz.

Dikey PVC perdeleri ofislerde de kullanabilirsiniz.

Dikey PVC perdeler nasıl temizlenir?

Bu ürünlerin temizliği oldukça kolaydır. Diğer ürünler gibi kolay kolay eğilip kırılmazlar. Belirli zaman aralıklarında tozlarını alırsanız kolay bir şekilde temizliğini yapabilirsiniz.

Sıcak suyunuz ve deterjanınızla dikey bir şekilde üzerinden geçebilir ve tüm kirini alabilirsiniz. Daha sonrasında ise yine bir temiz havlu ile üzerinden geçerek tüm nemini alabilirsiniz.

Dikey PVC perde fiyatları ne kadar?

M2 fiyatları ürünün kalitesi ve rengine göre de değişiklik gösterebilir. Aynı zamanda boyutu da oldukça önemlidir. Fiyatları konusunda net bir bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

Dikey PVC perde nerede satılır?

Kervan Perde olarak imal ettiğimiz ürünler arasında yer almaktadır. Ürüne ait tüm özellikleri, kullanım şekillerini ve m2 fiyatları iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Sizler de bu kullanışlı ürün hakkında bilgi almak istiyorsanız bizi hemen arayın ve indirimli fiyat tekliflerinden faydalanın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Dikey PVC Perde Galeri