2018-2019 yeni perde modelleri ve fiyatları

sarisalonn

Bir evin ya da bir mekanın dekorasyonunu yenilemek isterseniz en son tercih edeceğiniz parçalar genelde perdeler oluyor. Bütün parçalar birleştikten sonra şıklığı ve modernliği gösterecek olan esas parça olan modeller seçimine sıra geliyor. Dekorasyonda bütünlüğü ve modern bir görünümü kaçırmadan bütün parçaları birleştirmek biraz zor olabilir. Yine de imkansız bir mevzu değildir. Evinizin şıklığını ve modernliğini gösterecek olan perdelerinizi dekorasyona başlamadan önce seçmek yerine bütün seçimlerini bitince bu temaya uygun olan bir model olarak tercih etmenizde fayda var. Bu fayda ise kesinlikle dekorasyonda başarılı ve güzel bir sonuç olarak karşınıza çıkacaktır. Şık ve modern bir görünümü için yeni perde modellerini tercih etmek istersiniz. Bu en doğal hakkınız. Uzun senelerdir kullandığınız modellerden sıkılmış ve artık bu tercihinizi değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Avrupa’da ve Türkiye’de en çok tercih edilen modelleri sizlere bu yazımızda madde madde anlatacağız. Bu modellerden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

2018-2019 yeni perde modelleri en çok ev hanımları tarafından takip ediliyor ve büyük ilgiyle araştırılıyor. Evlerindeki eski modellerden sıkılan herkes için yeni bir model tercihi ister istemez doğuyor. Yeni ev kuran kişiler için de bu durum geçerli. En son model hangi perdeler var ise onu tercih etmek gerekiyor. Evinizin modern görünmesi için de bu durum zorunlu gibi görünüyor. Retro bir tarzdan hoşnut değilseniz modern yeni çıkan ürünleri tercih edebilirsiniz. Peki bu ürünler neler hepsini sizler için derledik.

İp perdeler

Evet günümüzde yeni çıkan bir model olarak ip perdeler çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Her şeyiyle çok kullanışlı olan bu modeller daha çok mutfak ve balkonda tercih edilse de duruma göre salonda da tercih edilen modellerden olabilir. Bu sizin tercihinize bağlı olarak değişebilir. Uzun seneler kullanma kolaylığı da yine bu modellerin günümüzde en çok tercih edilen ürün olmasını sağlıyor. Fiyat olarak da  diğer yeni çıkan modellere göre oldukça uygun. İnce iplerden oluşan bu model uzun ve büyük camlarda da çok tercih ediliyor. Renkli ve sade olarak da bulunabilir. Ancak desenli olarak bulmak pek mümkün olmayabilir. İyi bir işçilikle dikildiği takdirde uzun süre kullanabilirsiniz.

Stor Perdeler

İşte en çok tercih edilen perdelerin başında gelen modellerden biri de bu modellerdir. Çok uzun zamandır modası eskimeyen bu ürünler her geçen sene kendisini geliştirerek yeni bir model ile üretime gelmeye devam etmektedir. Desenli olarak, tül olarak, güneşlik olarak ya da tek başına kullanmak mümkün. Temizliği ve uzun sür kullanımı da tercih edilmesinin diğer sebepleri olarak görülüyor. Aynı zamanda çok şık ve modern görünen bir modeldir.

Çiçek desenli modeller

Günümüzde en çok tercih edilen ürünlerden biri de çiçek desenli ürünler oluyor. Çiçek desenli perdeler evlerde ev hanımları tarafından en çok tercih edilen ürünler olmaya devam edecek gibi görünüyor. Daha çok küçük çiçek desenlerinden oluşan bu modeller zaman zaman büyük çiçek desenleri olarak da karşımıza çıkıyor. Evlerde rengarenk bir hava isteyen herkes tarafından tercih edilebilir bir model olabilir.

Yıkanabilir Dikey Perdeler

Son yıllarda çıkan ve oldukça tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Diğer ürünlerde bulunan ve kullanıcıyı zahmete sokan mekanizma, temizlik problemi ve kullanım sorunu problemlerine rafa kaldıran ürün modelidir. Kervan Perde olarak bu ürünü sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Dilimler halinde olan kumaşlarımız alüminyum dikey ray ile birlikte üretilmektedir. Kurulumu çok pratik ve sökülmesi de aynı şekilde pratiktir. Kumaşların raya takılan kısımları plastik aparat ile perçinlenerek tek parça haline getirilmektedir, alt kısmı ise 10 ar cm’lik parçalar halinde gözükmektedir.

Bu perde çeşidimiz ile tül, fon ve güneşlik aynı anda siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.

Yıkanabilir dikey perdeler için tıklayınız

Yeni perde modelleri bu şekilde sıralama gösteriyor. Bunların dışında da yine modern olan ve çok tercih edilen modeller mevcut ancak bunlar sadece belli başlı olanları. Sizlerin dekorasyonunuz için uygun olacak ürünleri sizler için sıraladık. Bu ürünlerin çok iyi bir işçilik ve kaliteli ürünler ile dikimine özen gösterin. Çok iyi bir kaliteli ürün çok kaliteli bir işçilik ile birleşirse iyi bir iş çıkar ortaya.

2018 yılında en çok tercih edilen perde modelleri

“2018-2019 yeni perde modelleri ve fiyatları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.