2018 zebra perde modelleri ile fark yaratın

Zebra Perde

Mutfak ve salon için birbirinden değişik modellerde perdeler üretilmeye başlandı. Modernleşen dünyada en çok öne çıkan perde modelleri ise 2018 zebra perde modelleri oluyor. Herkes evinize ve iş yerine ya da herhangi bir yere model olarak zebra model tercih ediyor. Bunun sebebi ise kuşkusuz bu modelin modern ve günümüzde de sıkça tercih ediliyor olmasıdır. Çok tercih edilen bir perde modeli olması sebebi ile de değişen ve sürekli yenilenen bir katalog hâkim. Desenli desensiz ya da düz, tül, nasıl isterseniz zebra perde modellerinde bulmanız mümkün. Aynı zamanda da normal kumaş perdelerde tercih edildiği gibi stor olarak da karşımıza çıkıyor. Tek farkı kullanılan malzemeler. Bunlardan detaylı olarak aşağıda bahsedeceğiz. Çizgili olan bürün modeller zebra olarak nitelendiriliyor. Çizgili olup da sade desen de tercih edebilirsiniz. Sadece desenleri çizgi şeklinde olacak ve düz sade bir rengi olacaktır. Bu modellerde en çok tercih edilen mekan ise salonlar oluyor. Ev hanımları ve evini yenilemek isteyen herkes salonları için düz sade çizgili zebra tercih edebiliyor. Sizlere kumaş ile stor arasındaki ayrımdan da ayrıntılı olarak bahsedelim.

Zebra stor perde modelleri

2018 zebra perde modelleri arasında kuşkusuz en çok tercih edilen ve hanımlar tarafından evlerine tercih edilen model bu oluyor. Herkes evinin ve iş yerinin daha şık ve modern görünmesini ister. Siz de evinizin ya da dekorasyon yapacağınız mekânın şık ve modern görünmesini istiyorsanız kesinlikle zebra stor tercih edebilirsiniz. İsterseniz mutfakta, isterseniz salonda isterseniz de yatak odasında bu modeli tercih etmeniz mümkündür. Çok kolay bir kullanımı olduğu gibi temizliği de üzerinde bir bez yardımı ile silinerek yapılabilir. Mekanizması sayesinde aşağı yukarı hareket ettirebilirsiniz. Eve girecek ışığı da kendiniz yine mekanizma sayesinde belirleyebilirsiniz. Stor modellerde kullanım kolaylığı kısaca bu şekilde açıklanabilir. 2018 zebra perde modellerinde tercih edeceğiniz modeli evinizin ya da mekânın temasına göre tercih etmenizde fayda var. Kumaş perde isteyen bir mutfak ya da salona stor tercih etmek yanlış olabilir. Sizlere kumaş zebralar hakkında da açıklama yapalım o halde.

Zebra kumaş perde modelleri

Yine stor perdeler kadar olmasa da çok tercih edilen modern bir perde modeli de kumaş zebralardır. Bu modellerde genelde evde zebra desen ayrıntısı bulunur. Daha şık ve modern döşenmiş evlerde ve mekânlarda tercih edilebilir. Modern görünümün yanı sıra aynı zamanda da şık ve sıra dışı bir hava da katabilir. Daha klasik ev dekorasyonlarında tercih edilir. Bu sebeple de spor evlerde tercih etmemenizi öneriyoruz. Spor döşenmiş bir mekânda stor daha uygun bir model olacaktır. Ancak daha klasik mekanlar için kumaş tercih etmek gerekir. Bunları da zebra desen yani çizgili tercih etmek modern görünmesi açısından çok önemlidir. Böyle bir dekorasyon görünümü istiyorsanız bu önemli noktalara dikkat etmenizde fayda var. 2018 zebra perde modelleri tüm güzellikleri ve modern şık görünümleri ile sizlere en kaliteli malzeme ve en iyi işçilik ile sunulmalıdır. Bu sebeple perdenizi diktireceğiniz kişilerin iyi işçilik yaptığına emin olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.