Zebra Tül

Dikey Yıkanabilir Zebra Tül, Perdeslice markası ile piyasadaki yerini almıştır. Bu ürünümüzün en önemli özelliği yıkanabilir olmasıdır.

Dilimler halinde olan kumaşlarımız alüminyum dikey ray ile birlikte üretilmektedir. Kurulumu çok pratik ve sökülmesi de aynı şekilde pratiktir. Kumaşların raya takılan kısımları plastik aparat ile perçinlenerek tek parça haline getirilmektedir, alt kısmı ise 10 ar cm lik parçalar halinde gözükmektedir.


Bu perde çeşidimiz ile tül, fon ve güneşlik aynı anda siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur. Mekanizmaya bağlı olan plastik zincir vasıtasıyla eksenel hareket yaparak perdenizi güneşlik yada tül şekline çevirebilirsiniz, mekanizmaya bağlı olan ip ile perdenizi açarak iki farklı şekilde talebiniz doğrultusunda tek açılım yada ortadan açılım şeklinde toplayabilirsiniz.

Otuz üç farklı renk seçeneğimiz ile perdenizi farklı dekorasyonlarınıza uygun hale getirebilirsiniz. Kumaşlarımızı, çamaşır makinesinde bir file içerisinde 30 derecede yıkayabilirsiniz.

Kervan Perde     ( 212 ) 438 2 112

Jaluzi Perde Zebra Perde ve Stor Perde Modelleri ile Ev ve Ofislerinize Şık bir Hizmet Sunmaktadır.

Fiyat Teklifi Al